Dbając o wysoką jakość kształcenia na naszych kursach angażujemy wysokiej klasy wykładowców i trenerów – specjalistów z poszczególnych dziedzin, posiadających wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w zakresie nauczania młodzieży i dorosłych.

Nasi wykładowcy:

mgr inż. Kosicki Robert
Wykładowca - Instruktor zajęć praktycznych na kursie „Kierowca wózków jezdniowych”, żurawie przeładunkowe, ukończył studia wyższe techniczne na Akademii Rolniczej. Od 10 lat współpracuje z ZDZ.

mgr inż. Lewicki Leszek
Wykładowca na kursie „ADR – kurs podstawowy i specjalistyczny w zakresie przewozu w cysternach”, ukończył studia wyższe techniczne na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Absolwent studiów podyplomowych "Bezpieczeństwo procesów przemysłowych" na Politechnice Łódzkiej.
Posiada również „Świadectwo przeszkolenia doradcy ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych”. Od 11 lat wykłada na kursach prowadzonych przez ZDZ.

mgr Eliza Kuźma
Wykładowca na kursie obsługa programów księgowo- kadrowych, absolwentka studiów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, 8 lat jako nauczyciel w ZSZ nr 1 w Garwolinie, 6 lat współpracy z ZDZ

mgr Jaroń Henryka
Wykładowca na kursach księgowo-kadrowych, handlowych i systemów sprzedaży . Absolwentka studiów wyższych ekonomicznych na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne - 18 lat pracy jako nauczyciel w ZSZ nr 1 w Garwolinie. Certyfikowany egzaminator w zawodach: technik: rachunkowości, ekonomista, sprzedawca-handlowiec. Od 10 lat współpracuje z ZDZ.

mgr Elżbieta Gora
Profesjonalny doradca zawodowy. od 5 lat współpracuje z ZDZ

mgr inż. Górka Jadwiga
Wykładowca na kursach energetycznych i budowlanych. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu. Studia magisterskie na wydziale budownictwa lądowego ze specjalnością budownictwo miejskie i przemysłowe. Podyplomowe studium pedagogiczne na Politechnice Warszawskiej. Certyfikowany egzaminator w zawodach budowlanych. 20 lat współpracy z ZDZ